Výzkum a vývoj

You are here:

Vaše brána k moderním technologiím

Pro realizaci vašich výzkumných a vývojových projektů nabízíme komplexní služby měření, testování a analýz. Tyto služby poskytujeme jak v našem specializovaném Středisku pro modelování výrobků z plastů, tak i prostřednictvím špičkového přístrojového vybavení našich partnerů. Prohlédněte si podrobný seznam dostupných zařízení a laboratoří níže.

VaV
sqr031-col1
sqr031-col2

Naše centra expertízy

PLASTR je vaším spolehlivým partnerem v procesu tvorby a realizace výrobků z plastů. S naší pomocí přivedete vaše nápady od konceptu až po finální produkt s využitím nejmodernějších nástrojů a technik.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně nabízí špičkové vzdělávací a výzkumné prostředí, propojující teoretické znalosti s praktickými aplikacemi v průmyslu plastů.

Laboratoř CEITEC je na vrcholu v oblasti počítačové tomografie, poskytující neocenitelné služby pro analýzu a testování materiálů s vysokým rozlišením a přesností.

Inovace na dosah ruky

kontaktujte-nas
sqr021-col1
sqr021-col2

Máte nějaké otázky?

Nezůstávejte pozadu v rychle se vyvíjejícím světě plastů. Spolupracujte s námi a objevte nové horizonty ve vašich projektech. Vyplňte formulář níže a začněte svou cestu k inovacím ještě dnes!