Aktuality

Setkání věnované obchodní spolupráci s Indií

Máte zájem rozšířit své aktivity na nových zahraničních trzích? Zúčastněte se setkání věnovaného obchodní spolupráci s Indií! Dovolujeme si Vás pozvat na obchodní setkání s názvem „Business den: Indie“, které se uskuteční ve Zlíně 27. 9. 2016 od 10 hod. v budově č. 23 (sál ve 4. etáži), Vavrečkova 5262.

Během setkání pořádaného Krajskou hospodářskou komorou Vám bude představeno podnikatelské prostředí v Indii, zvyklosti při obchodování s indickými partnery, exportní příležitosti pro české firmy, možnosti podpory státu a další témata související s tímto dynamicky se rozvíjejícím trhem. Mezi perspektivní oblasti pro české exportéry patří například automobilový, energetický, chemický, civilní letecký, obranný, zdravotnicky nebo strojírenský průmysl.

Se zajímavými  příspěvky vystoupí Ing. Miloslav Stašek, náměstek ministra zahraničních věcí a bývalý velvyslanec ČR v Indii, Ing. Jiří Janíček, zástupce Odboru ekonomické diplomacie MZV ČR a bývalý obchodní rada Velvyslanectví ČR v Indii a další hosté. Zástupci vybraných firem předají praktické zkušenosti z obchodování s indickými partnery. Setkání představuje možnost individuálního setkání s pozvanými hosty a zapojení se do diskuse.

Přihlásit na akci se můžete nejpozději do 26.9.2016 na kontaktech: konecna@khkzk.cz, tel.: +420 572 154 554, mobil: +420 725 596 631. Pozvánku s podrobnějšími informacemi naleznete v příloze.