Aktuality

Podpořte svůj export pomocí Katalogu firem Zlínského kraje!

Katalog firem Zlínského kraje prezentuje kraj jako průmyslový region, zprostředkuje nové obchodní příležitosti na tuzemských i zahraničních trzích a podporuje export regionálních firem. Katalog administruje zlínské Technologické inovační centrum s.r.o.

Distribuce probíhá ve spolupráci s partnerskými institucemi, při podnikatelských misích do zahraničí, na veletrzích, obchodních setkáních i mezinárodních konferencích. Firmy zaregistrované v katalogu mj. specifikují výrobky a služby určené na vývoz, země současného exportu, teritoria, kde mají zájem expandovat a případné nabídky a poptávky po spolupráci.

V katalogu lze vyhledat firmy dle oboru, ve kterém působí či do kterého oboru dodávají své výrobky a služby.

Firmy, které mají zájem se v katalogu zaregistrovat a využívat tak služby s registrací spojené, tak mohou učinit zdarma přímo na webu a následně si přes klientské rozhraní svůj firemní profil editovat, přidávat výrobky či služby včetně fotodokumentace, a tím udržovat informace o své společnosti neustále aktuální.

Katalog najdete na doménách www.katalogfiremzk.cz a www.zlinregioncompanies.com.  K dispozici je i CD ROM s off-line prezentací.

Pro další informace kontaktujte Petru Al Azawy na alazawy@ticzlin.cz.